2016: Balíme! Čitateľský dotazník

Áno, áno, je koniec roka 2016. Istotne si si to všimol. Tento týždeň sa bude niesť v duchu “šalát, rizek, koláč a víno, koláč a víno, koláč a víno!” Namiesto toho, aby som teraz spisovala, aký bol môj rok – ktorý bol cestovateľský, zaľúbený, motivujúci, vyčerpávajúci a krásny – sa ale obraciam na teba, na mojich čitateľov.

Hoci Timkablog vznikol aj preto, že ma písanie baví, že je to zatiaľ jediný dobrý návyk, ktorý som naozaj spravidelnila a skvalitnila, a že aj vďaka tomu sa menej bojím písať vlastnú tvorbu, vznikol najmä pre teba. Aj preto ten podtitul: Blog odo mňa pre teba!

Aby som aj naďalej mohla prinášať obsah, ktorý je kvalitný a najmä taký, ktorý vám reálne pomôže, potrebujem vedieť, čo chceš ty. Z času na čas mi niekto pošle e-mail, napíše správu či sa mi osobne posťažuje, s čím ako študent zápasí. V minulom mesiaci som sa to dokonca opýtala v jednej blogerskej skupine, kde som získala desiatky odpovedí, ktoré som poctivo spísala, zaznamenala, a na niektorých zo spomenutých oblastí už pracujem a ešte v decembri vypustím do sveta jeden z článkov inšpirovaných práve týmito odpoveďami.

Teraz by som to chcela o čosi celoplošnejšie. Vytvorila som preto dotazník, v ktorom sa pýtam práve na tvoj názor. Je 100% anonymný a zaberie ti 10 minút. Aj takto sa môžeš zapojiť do tvorby obsahu na Timkablogu a pomôcť mu rásť a vyvíjať sa.

Chceš mi pomôcť, prezradiť mi, čo si myslíš a zlepšiť tak celkový obsah, ktorý prinášam práve tebe?

Vyplň dotazník nižšie. Je to tak jednoduché. 🙂

Dotazník nechávam otvorený 30 dní, po ktorých výsledky zozbieram, zanalyzujem a všetky tie zábavné veci, a prinesiem ich v samostatnom článku.

Ďakujem ti, že mi pomáhaš zlepšovať sa a prinášať obsah pre tvoje potreby.

Kliknutím sem budeš presmerovaný do Google formulárov. Ak chceš odpovedať anonymne, prosím, odhlás sa zo svojho Google účtu. Ešte raz ďakujem za ochotu!

 

Reklamy

Komentovať

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s