O Timkablogu

Ahoj človek!

DSC_0330c

Timkablog je predovšetkým o slastiach i strastiach života študentov. Stálimi témami tu sú program Erasmus a cestovateľské zážitky s ním spojené, a efektívne štúdium, pretože čas je drahý a diplom treba. Ak teda hľadáš tipy na produktívnejšie štúdium, nevieš, ako prežiť skúškové, rozmýšľaš, či sa vôbec prihlásiť na Erasmus alebo len aktívne prokrastinuješ čítaním tejto vety, si na dobrej stránke!

Tiež sa tu z času na čas objavia články o knihách a – ako inak – o živote. Žijem totiž nie úplne priemerným životom a snažím sa z neho čo-to zachytiť v útržkoch viet. Som malá, hlučná a závislá na čokoláde. Hľadám hodnoty, ktoré sú večné, učím sa žiť naplno a využívať všetko, čo mi život ponúka.

Blog vznikol počas môjho pobytu v Španielsku v roku 2016, kedy som absolvovala štúdium v zahraničí cez projekt Erasmus. Písať som chcela už dlho predtým, no až slnkom zaliata Andalúzia mi dodala odvahu aj počiatočnú motiváciu. Jeden z prvých článkov, ktorý je dodnes najčítanejším, bol o mojich útrapách počas skúškového obdobia a ako to vlastne sakra prežiť (klik sem). Okrem študentských strastí som sa časom začala venovať aj slastiam, akými sú napríklad zážitky z cestovania, a mojím najsilnejším zážitkom je jednoznačne Málaga, ktorú som počas Erasmu navštívila hneď dvakrát (klik tam). Tento akademický rok blog postupne nadobudne osobnejší podtón, pretože okrem menších kríz, ktoré prežívam budem hovoriť aj o smrti, vzťahoch alebo motivácii.

Vitaj teda na stránkach Timkablogu, kde (pevne verím) nájdeš inšpiráciu, rady, prijatie a možno aj pobavenie, ktoré práve hľadáš.

Aby sme aj naďalej ostali v kontakte, neváhaj zavítať aj na Facebookovú stránku alebo zanechať tvoj e-mail, aby ti neušiel už žiaden článok! Oboje môžeš urobiť v pravom stĺpčeku. Prispievam každý týždeň v pondelok, a budem ťa chrániť pred spamom tak ako sa len bude dať!


V prípade otázok píš na timkabloginfo@gmail.com

2 comments

 1. Už dlho som hľadala blog ako je ten tvoj. Bez #ootd článkov, bez recenzií na kozmetické prípravky, bez gramatických chýb, blog plný zaujímavých článkov o živote autora, ktoré ma motivujú, zabavia a vyčaria mi úsmev na tvári.
  Zavítala som sem síce len pred pár týždňami, ale prečítala som už všetky dostupné články. Veľmi rada by som ťa spoznala aj osobne, lebo mi pripadáš milá a inteligentná a verím, že by sme si našli spoločnú tému.
  Pokračuj v tom, čo robíš a v tom, čo ťa baví. Myslím, že to dotiahneš veľmi ďaleko. 🙂

  Like

  • Nikol, ďakujem za skvelý komentár! 🙂 Veľmi si ma potešila, som rada, že sa na mojom blogu cítiš dobre a že sa k nemu rada vraciaš. Zatiaľ som si témy nevyčerpala, tak verím, že sa ešte zastavíš 😉
   Čo sa stretnutia týka, som tomu vždy otvorená a ak ma sleduješ na fb, tak uvidíš, že na zraz už počas vianočných sviatkov sa chystám 🙂
   Ďakujem ešte raz za krásne a povzbudivé slová a prajem veľa úspechov!

   Like

Komentovať

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s